KONST / Litografier / Färglitografi 13464100
nr 1346 4100
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Färglitografi, "Hommage a Arthur Cravan". Signerad, numrerad 141/170, daterad -76. Bladets mått: 25x36 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:04:17
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)